pečjak
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 9,96 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
400 g
1,01 €
1,19 €
2,98 €/kg
cucina nobile
500 g
1,35 €
2,70 €/kg
250 g
0,84 €
0,75 €
3,00 €/kg
PEK.GERŠAK
2,39 €
9,56 €/kg
DIJO
1,99 €
7,96 €/kg
1,49 €
3,69 €
14,76 €/kg
nostja
0,59 €
2,36 €/kg
3,19 €
bufo
6,38 €/kg
BUFO EKO
3,29 €
6,58 €/kg
2,49 €