PEK.GERŠAK
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 9,56 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
nostja
250 g
0,59 €
2,36 €/kg
500 g
3,59 €
7,18 €/kg
žito
0,64 €
0,73 €
2,92 €/kg
TUŠ IZDELEK
0,84 €
0,75 €
3,00 €/kg
2,29 €
9,16 €/kg
mestemacher
3,39 €
13,56 €/kg
intes
5 kg
9,29 €
1,86 €/kg
don don
1 kg
4,69 €
5,29 €
5,29 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
4,99 €
12,48 €/kg