moj vrt
Pakiranje: 570 g
Cena na enoto: 6,30 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
190 g
2,57 €
13,53 €/kg
hipp
1,87 €
2,49 €
13,11 €/kg
mikado
820 g
3,39 €
4,13 €/kg
TUŠ IZDELEK
3,19 €
kotanyi
40 g
2,08 €
2,09 €
52,25 €/kg
1,75 €
2,19 €
54,75 €/kg
ponti
250 g
3,21 €
4,29 €
17,16 €/kg
natureta
540 g
3,88 €
3,59 €
6,65 €/kg
4,19 €
3,35 €
6,20 €/kg
3,99 €
3,63 €
6,72 €/kg