hipp
Pakiranje: 190 g
Cena na enoto: 13,11 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
190 g
2,75 €
2,79 €
14,68 €/kg
2,06 €
14,47 €/kg
2,39 €
12,58 €/kg
200 g
4,49 €
5,99 €
29,95 €/kg
250 g
5,82 €
23,28 €/kg