Pakiranje: 170 g
Cena na enoto: 32,59 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
170 g
5,54 €
32,59 €/kg
5,77 €
33,94 €/kg
z'dežele
500 g
12,99 €
7,99 €
15,98 €/kg
9,99 €
19,98 €/kg
25,98 €/kg
spar premium
1 kg
33,99 €
33,99 €/kg
kras
8,47 €
11,29 €
22,58 €/kg
150 g
1,00 €
0,95 €
6,33 €/kg
spar
400 g
2,71 €
6,78 €/kg
čadež
280 g
7,49 €
26,75 €/kg
panvita
13,99 €
18,49 €
18,49 €/kg
800 g
2,10 €
1,86 €
2,33 €/kg