panvita
Pakiranje: 1 kg
Cena na enoto: 18,49 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
720 g
5,99 €
6,99 €
9,71 €/kg
kz sevnica
1 kg
16,99 €
16,49 €
16,49 €/kg
100 g
1,79 €
2,39 €
23,90 €/kg
1,55 €
3,49 €
34,90 €/kg
480 g
7,99 €
16,65 €/kg
kras
19,59 €
19,59 €/kg
z'dežele
7,39 €
10,59 €
10,59 €/kg
ave
11,99 €
11,99 €/kg
arvaj
26,89 €
26,89 €/kg
spar premium
33,99 €
33,99 €/kg