panvita
Pakiranje: 720 g
Cena na enoto: 9,71 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
480 g
5,59 €
7,99 €
16,65 €/kg
5,99 €
12,48 €/kg
100 g
1,60 €
2,29 €
22,90 €/kg
1,72 €
1,42 €
2,19 €
21,90 €/kg
3,49 €
34,90 €/kg
celjske mesnine
130 g
3,99 €
2,99 €
23,00 €/kg
perutnina ptuj
500 g
5,52 €
7,89 €
15,78 €/kg
poli
120 g
1,99 €
1,49 €
12,42 €/kg
s-budget
1 kg
7,99 €/kg
jomi
2,24 €
29,90 €/kg