spar premium
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 26,60 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
3,39 €
13,56 €/kg
s-budget
680 g
1,39 €
1,35 €
1,99 €/kg
330 g
1,19 €
3,61 €/kg
spar
75 g
0,89 €
11,87 €/kg
despar premium
500 g
1,79 €
3,58 €/kg
kotanyi
10 g
0,26 €
0,33 €
33,00 €/kg
PEK.PEČJAK
3,49 €
6,98 €/kg
gluteno
200 g
7,99 €
39,95 €/kg
TUŠ IZDELEK
1 kg
1,99 €
dr. oetker
65 g
1,65 €
25,38 €/kg
manner
4,79 €
23,95 €/kg
4,89 €
4,39 €
21,95 €/kg