s-budget
Pakiranje: 680 g
Cena na enoto: 1,99 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
680 g
1,85 €
2,72 €/kg
25 g
1,16 €
46,40 €/kg
2,49 €
2,59 €
3,81 €/kg
280 g
1,25 €
4,46 €/kg
garden good
1,99 €
3,66 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €
200 g
1,95 €
13,95 €/kg