s-budget
Pakiranje: 330 g
Cena na enoto: 3,61 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
25 g
1,16 €
46,40 €/kg
TUŠ IZDELEK
330 g
2,59 €
7,85 €/kg
good choice
1,79 €
5,42 €/kg
680 g
1,85 €
2,72 €/kg
280 g
1,25 €
4,46 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
4,99 €
12,48 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €
200 g
13,95 €/kg
1,95 €