s-budget
Pakiranje: 350 g
Cena na enoto: 3,97 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
25 g
1,16 €
46,40 €/kg
dolcela
350 g
4,99 €
14,26 €/kg
podravka
2,09 €
2,99 €
8,54 €/kg
2,59 €
7,40 €/kg
TUŠ IZDELEK
420 g
2,19 €
5,21 €/kg
165 g
1,79 €
10,85 €/kg
fant
40 g
1,95 €
48,75 €/kg
gea
3,99 €
9,50 €/kg
45 g
43,33 €/kg
baresa
200 g
1,09 €
5,45 €/kg
o´plant
1,49 €
3,55 €/kg