podravka
Pakiranje: 350 g
Cena na enoto: 8,54 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
120 g
2,79 €
23,25 €/kg
20 g
0,22 €
11,00 €/kg
TUŠ IZDELEK
680 g
2,49 €
2,59 €
3,81 €/kg
dolcela
350 g
4,99 €
14,26 €/kg
gourmet finest cuisine
4,05 €
11,57 €/kg
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
nescafe
112 g
5,98 €
5,99 €
53,48 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
12,48 €/kg
4,72 €
2,02 €
200 g
13,95 €/kg