blagi ajvar podravka, 350g
Spar
Mercator
Tuš

podravka

blagi ajvar podravka, 350g

Pakiranje: 350 g

od2,59 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,59–2,99 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 7,40 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,59 €

7,40 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,59 €

7,40 €/kg

blagi ajvar, podravka, 350 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,99 €

8,54 €/kg

Blagi Ajvar Podravka 350 g