blagi ajvar droga, 280g
Spar
Mercator
Tuš

droga

blagi ajvar droga, 280g

Pakiranje: 280 g

od1,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,99–2,39 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 7,11 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,37 €1,99 €-16%

7,11 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,38 €

8,50 €/kg

Praženi Ajvar Droga 280 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,39 €

8,54 €/kg

praženi nepekoči ajvar, droga, 280 g