žito
Pakiranje: 280 g
Cena na enoto: 14,25 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
25 g
0,45 €
18,00 €/kg
80 g
0,39 €
0,49 €
6,13 €/kg
500 g
5,99 €
9,49 €
18,98 €/kg
4,29 €
300 g
0,99 €
3,30 €/kg
balconi
280 g
1,64 €
3,29 €
11,75 €/kg
2,77 €
9,89 €/kg
3,19 €
11,39 €/kg
plazma
55 g
1,09 €
19,82 €/kg
milka
100 g
1,99 €
1,39 €
13,90 €/kg
mikado
225 g
2,99 €
3,99 €
17,73 €/kg
M&M
330 g
4,34 €
5,79 €
17,55 €/kg