balconi
Pakiranje: 280 g
Cena na enoto: 11,39 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
280 g
1,64 €
3,29 €
11,75 €/kg
2,77 €
9,89 €/kg
smarties
34 g
1,33 €
39,12 €/kg
corny
140 g
2,38 €
17,00 €/kg
milka
100 g
1,99 €
1,39 €
13,90 €/kg
finesse
150 g
0,79 €
0,99 €
6,60 €/kg
roshen
1 kg
9,99 €
9,99 €/kg
spar natur pur
125 g
1,19 €
1,49 €
11,92 €/kg
fiorentini
2,99 €
29,90 €/kg
sunsnacks
130 g
1,18 €
9,08 €/kg
gorenjka
3,59 €
35,90 €/kg
2,79 €
3,49 €
34,90 €/kg