natureta
Pakiranje: 330 g
Cena na enoto: 10,88 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
4 kg
8,04 €
11,99 €
3,00 €/kg
8,39 €
2,10 €/kg
TUŠ IZDELEK
330 g
2,59 €
7,85 €/kg
mikado
1,75 €
5,30 €/kg
freshona
370 ml
2,99 €
8,08 €/L
good choice
1,79 €
5,42 €/kg
2,15 €
2,39 €
7,24 €/kg
400 g
1,55 €
3,88 €/kg
350 g
2,49 €
7,11 €/kg
660 g
3,79 €
5,74 €/kg
DITTMAN
290 g
5,49 €
18,93 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg