freshona
Pakiranje: 370 ml
Cena na enoto: 8,08 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
lušt
1 kg
3,49 €
3,99 €
3,99 €/kg
spar
100 g
1,19 €
1,29 €
12,90 €/kg
kotanyi
80 g
1,79 €
2,29 €
28,63 €/kg
rangus
500 g
5,97 €
11,94 €/kg
2,59 €
5,18 €/kg
spar vital
25 g
4,99 €
199,60 €/kg
maggi
58 g
1,09 €
1,55 €
26,72 €/kg
zlato polje
400 g
1,62 €
2,49 €
6,23 €/kg
5,73 €/kg
garden good
1,49 €
180 g
7,17 €/kg