bibanesi
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 25,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
ditsch
100 g
1,09 €
10,90 €/kg
pekarna grosuplje
0,56 €
0,59 €
5,90 €/kg
pekarna jurček
3,19 €
3,54 €
35,40 €/kg
despar
250 g
1,19 €
1,45 €
5,80 €/kg
despar premium
150 g
2,99 €
19,93 €/kg
mercator
1 kg
1,79 €
1,79 €/kg
jure
4,29 €
17,16 €/kg
PEK.GERŠAK
500 g
3,59 €
7,18 €/kg
PANVIVIS
320 g
2,29 €
2,39 €
7,47 €/kg
žito
400 g
1,95 €
4,88 €/kg
2,49 €
6,23 €/kg
1,39 €