mlinotest
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 9,70 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
750 g
9,99 €
13,32 €/kg
400 g
5,99 €
14,98 €/kg
360 g
1,68 €
1,39 €
3,86 €/kg
ditsch
100 g
1,09 €
10,90 €/kg
pekarna grosuplje
0,56 €
0,59 €
5,90 €/kg
pekarna jurček
3,19 €
3,54 €
35,40 €/kg
70 g
0,25 €
3,57 €/kg
80 g
0,69 €
8,63 €/kg
ostalo
250 g
1,49 €
5,96 €/kg
HLEBČEK
300 g
1,54 €
1,59 €
5,30 €/kg
žito
500 g
1,79 €
3,58 €/kg
mercator
1 kg
1,79 €/kg