parmareggio
Pakiranje: 60 g
Cena na enoto: 58,17 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
milbona
250 g
5,89 €
23,56 €/kg
mercator
150 g
4,49 €
29,93 €/kg
BIRAGHI
50 g
0,99 €
19,80 €/kg
TUŠ IZDELEK
300 g
3,89 €
12,97 €/kg
galbani
200 g
4,79 €
5,99 €
29,95 €/kg
4,19 €
zanetti
80 g
1,65 €
20,63 €/kg
1 kg
9,79 €
6,99 €
6,99 €/kg
zelene doline
14,49 €
14,49 €/kg
DIGIT
15,44 €
15,44 €/kg
pomurske mlekarne
600 g
15,99 €
11,19 €
18,65 €/kg