clipsy
Pakiranje: 165 g
Cena na enoto: 5,58 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
70 g
1,19 €
1,99 €
28,43 €/kg
30 g
0,99 €
33,00 €/kg
0,59 €
pringles
165 g
2,49 €
3,39 €
20,55 €/kg
15,09 €/kg
s-budget
200 g
0,45 €
0,75 €
3,75 €/kg
pata
120 g
1,79 €
8,25 €/kg