pringles
Pakiranje: 165 g
Cena na enoto: 20,55 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
schar
165 g
2,39 €
2,99 €
18,12 €/kg
lorenz
100 g
1,99 €
19,90 €/kg
110 g
1,39 €
2,79 €
25,36 €/kg
orbit
14 g
0,89 €
63,57 €/kg
smarties
34 g
1,33 €
39,12 €/kg
balconi
280 g
2,69 €
9,61 €/kg
3,19 €
11,39 €/kg
1,64 €
3,29 €
11,75 €/kg
belvita
250 g
2,89 €
11,56 €/kg
9,56 €/kg