schar
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 3,93 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg
375 g
4,99 €
13,31 €/kg
125 g
2,99 €
23,92 €/kg
2,31 €
2,89 €
23,12 €/kg
370 g
5,19 €
14,03 €/kg
165 g
2,39 €
18,12 €/kg
biotop
300 g
2,15 €
2,69 €
8,97 €/kg
2,02 €
dr. gerard
3,39 €
2,71 €
9,03 €/kg