krompirjevi njoki gnocchi, brez glutena, schär, 300g
Spar
Mercator
Tuš

schar

krompirjevi njoki gnocchi, brez glutena, schär, 300g

Pakiranje: 300 g

od1,18 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,18–4,19 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 3,93 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,18 €

3,93 €/kg

Njoki krompirjevi, brez glutena, 300g

Spar

Spar

Na zalogi

4,18 €

13,93 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,19 €

13,97 €/kg

krompirjevi njoki, schar, 300 g