schar
Pakiranje: 375 g
Cena na enoto: 13,31 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg
125 g
2,99 €
23,92 €/kg
2,31 €
2,89 €
23,12 €/kg
2,29 €
2,19 €
17,52 €/kg
370 g
5,19 €
14,03 €/kg
4,99 €
165 g
2,39 €
18,12 €/kg
gullon
200 g
14,45 €/kg
2,69 €
13,45 €/kg
schnitzer
140 g
3,29 €
4,39 €
31,36 €/kg