manner
Pakiranje: 180 g
Cena na enoto: 16,94 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
2,39 €
11,95 €/kg
115 g
4,29 €
37,30 €/kg
italiamo
180 g
1,49 €
8,28 €/kg
mcennedy
2,49 €
13,83 €/kg
SLOVENSKE DOBROTE
405 g
4,49 €
11,09 €/kg
lambertz
500 g
4,99 €
9,98 €/kg
3,99 €
7,98 €/kg
lindt
150 g
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
sorini
70 g
1,34 €
2,69 €
38,43 €/kg
11,49 €
12,59 €
62,95 €/kg
odlično
29,95 €/kg