PEK.VOPEX
Pakiranje: 110 g
Cena na enoto: 16,27 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
mercator
350 g
4,49 €
5,69 €
16,26 €/kg
spar
450 g
5,49 €
12,20 €/kg
ditsch
100 g
1,09 €
10,90 €/kg
1 kg
1,79 €
1,79 €/kg
jure
250 g
4,29 €
17,16 €/kg
PEK.GERŠAK
500 g
3,59 €
7,18 €/kg
PANVIVIS
320 g
2,29 €
2,39 €
7,47 €/kg
žito
400 g
1,95 €
4,88 €/kg
2,49 €
6,23 €/kg
1,39 €
ostalo
200 g
5,99 €
29,95 €/kg
mlinar
55 g
0,29 €
5,27 €/kg