ostalo
Pakiranje: 200 g
Cena na enoto: 29,95 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
or´le
200 g
0,39 €
0,53 €
2,65 €/kg
perutnina ptuj
2,09 €
2,79 €
13,95 €/kg
1,95 €
9,75 €/kg
3,59 €
17,95 €/kg
despar premium
3,29 €
16,45 €/kg
PEK.PEČJAK
2,89 €
14,45 €/kg
250 g
5,99 €
23,96 €/kg
PEK.GERŠAK
2,39 €
9,56 €/kg
-
53 g
0,42 €
0,29 €
5,47 €/kg
ölz
2,19 €
2,29 €
9,16 €/kg
1,94 €