barcaffe
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 21,98 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
12,49 €
24,98 €/kg
9,89 €
11,99 €
23,98 €/kg
180 g
2,69 €
2,79 €
15,50 €/kg
2,19 €
2,59 €
14,39 €/kg
300 g
7,19 €
5,99 €
19,97 €/kg
375 g
7,89 €
8,99 €
23,97 €/kg
7,64 €
20,37 €/kg
7,99 €
21,31 €/kg
100 g
1,96 €
2,45 €
24,50 €/kg
2,09 €