barcaffe
Pakiranje: 180 g
Cena na enoto: 15,50 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
10,77 €
53,85 €/kg
9,99 €
12,49 €
62,45 €/kg
TUŠ IZDELEK
4,29 €
21,45 €/kg
225 g
3,83 €
4,79 €
21,29 €/kg
4,99 €
22,18 €/kg
110 g
3,59 €
32,64 €/kg
jacobs
15,59 €
77,95 €/kg
12,47 €
100 g
8,75 €
87,50 €/kg
mokate
170 g
2,39 €
14,06 €/kg
nescafe
5,29 €
26,45 €/kg