mokate
Pakiranje: 170 g
Cena na enoto: 14,06 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
nescafe
100 g
6,59 €
65,90 €/kg
ritual
200 g
5,49 €
4,89 €
24,45 €/kg
48 g
2,39 €
2,99 €
62,29 €/kg
7,89 €
10,49 €
52,45 €/kg
6,99 €
barcaffe
180 g
2,69 €
2,79 €
15,50 €/kg
2,19 €
2,59 €
14,39 €/kg
300 g
7,19 €
5,99 €
19,97 €/kg
s-budget
500 g
3,69 €
7,38 €/kg
spar
150 g
3,74 €
24,93 €/kg