s-budget
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 7,38 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
6,39 €
7,99 €
15,98 €/kg
60 g
0,45 €
0,32 €
5,33 €/kg
100 g
0,53 €
0,59 €
5,90 €/kg
200 g
2,05 €
1,99 €
9,95 €/kg
150 g
0,80 €
130 g
0,99 €
7,62 €/kg
750 g
3,29 €
2,59 €
3,45 €/kg
0,89 €
5,93 €/kg
1 kg
3,68 €
3,66 €
3,66 €/kg
nescafe
6,59 €
65,90 €/kg
mornflake
2,45 €
2,89 €
5,78 €/kg