s-budget
Pakiranje: 60 g
Cena na enoto: 5,33 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
3,69 €
7,38 €/kg
100 g
0,53 €
0,59 €
5,90 €/kg
200 g
2,05 €
1,99 €
9,95 €/kg
1,69 €
8,45 €/kg
159 g
4,99 €
31,38 €/kg
150 g
0,80 €
5,33 €/kg
spar
60 g
1,85 €
30,83 €/kg
dr. oetker
50 g
0,75 €
1,03 €
20,60 €/kg
1,09 €
0,89 €
17,80 €/kg
1,05 €
0,79 €
15,80 €/kg
nescafe
6,59 €
65,90 €/kg
lima
8,39 €
55,93 €/kg