s-budget
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 5,33 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
100 g
0,53 €
0,59 €
5,90 €/kg
200 g
2,05 €
1,99 €
9,95 €/kg
1,69 €
8,45 €/kg
159 g
4,99 €
31,38 €/kg
500 g
3,69 €
7,38 €/kg
zelene doline
150 g
2,14 €
14,27 €/kg
lima
8,39 €
55,93 €/kg
kodila
4,19 €
27,93 €/kg
podravka
2,47 €
12,35 €/kg
2,49 €
12,45 €/kg