barcaffe
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 24,98 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
10,77 €
53,85 €/kg
9,99 €
12,49 €
62,45 €/kg
225 g
3,83 €
4,79 €
21,29 €/kg
4,99 €
22,18 €/kg
110 g
3,59 €
32,64 €/kg
spar natur pur
500 g
6,39 €
7,99 €
15,98 €/kg
BUON CAFFE
8,64 €
17,28 €/kg
julius meinl
8,55 €
10,69 €
21,38 €/kg
denel
3,09 €
6,18 €/kg
TUŠ IZDELEK
0,99 €
1,98 €/kg