žito
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 5,03 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
400 g
1,95 €
4,88 €/kg
2,49 €
6,23 €/kg
1,39 €
1,99 €
4,98 €/kg
1,65 €
4,13 €/kg
1,18 €
3,48 €/kg
1,79 €
4,48 €/kg
300 g
1,25 €
4,17 €/kg
0,99 €
3,30 €/kg
80 g
0,39 €
0,49 €
6,13 €/kg
1 kg
4,49 €
3,99 €
3,99 €/kg