kinder
Pakiranje: 108 g
Cena na enoto: 35,74 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
98 g
2,69 €
2,79 €
28,47 €/kg
26 g
0,81 €
0,83 €
31,92 €/kg
122 g
5,29 €
43,36 €/kg
kras
108 g
1,99 €
18,43 €/kg
nutella
41 g
0,93 €
0,96 €
23,41 €/kg
lambertz
500 g
3,99 €
7,98 €/kg
TUŠ IZDELEK
350 g
2,39 €
6,83 €/kg
175 g
1,25 €
7,14 €/kg
120 g
0,87 €
0,97 €
8,08 €/kg
gorenjka
50 g
1,09 €
21,80 €/kg