nutella
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 10,98 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
600 g
5,89 €
6,39 €
10,65 €/kg
5,99 €
6,49 €
10,82 €/kg
750 g
7,49 €
9,99 €/kg
5,15 €
7,59 €
10,12 €/kg
200 g
3,69 €
3,73 €
18,65 €/kg
3,89 €
3,79 €
18,95 €/kg
BUFO EKO
400 g
4,89 €
12,23 €/kg
finest bakery
3,36 €
8,40 €/kg
nescafe
112 g
5,98 €
53,48 €/kg