nutella
Pakiranje: 200 g
Cena na enoto: 18,95 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
3,69 €
3,73 €
18,65 €/kg
600 g
5,89 €
6,39 €
10,65 €/kg
5,99 €
6,49 €
10,82 €/kg
750 g
5,15 €
7,49 €
9,99 €/kg
7,59 €
10,12 €/kg
blend me up
3,99 €
4,99 €
24,95 €/kg
lino
3,19 €
15,95 €/kg
2,69 €
13,45 €/kg
jacobs
15,59 €
77,95 €/kg