fructal
Pakiranje: 35 g
Cena na enoto: 16,86 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
balconi
280 g
1,64 €
3,29 €
11,75 €/kg
2,77 €
9,89 €/kg
3,19 €
11,39 €/kg
kinder
120 g
1,76 €
2,34 €
19,50 €/kg
1,71 €
1,83 €
15,25 €/kg
2,69 €
9,61 €/kg
orbit
14 g
0,89 €
63,57 €/kg
smarties
34 g
1,33 €
39,12 €/kg
novi
150 g
5,39 €
5,99 €
39,93 €/kg