ostalo
Pakiranje: 350 g
Cena na enoto: 8,54 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
dolcela
350 g
4,99 €
14,26 €/kg
4,79 €
13,69 €/kg
4,77 €
13,63 €/kg
natureta
540 g
3,99 €
3,63 €
6,72 €/kg
3,88 €
3,59 €
6,65 €/kg
4,19 €
3,35 €
6,20 €/kg
s-budget
340 g
0,89 €
0,83 €
2,44 €/kg
kotanyi
50 g
1,91 €
2,39 €
47,80 €/kg
2,29 €
45,80 €/kg
1,79 €
670 g
2,89 €
4,31 €/kg
TUŠ IZDELEK
3,19 €