president
Pakiranje: 125 g
Cena na enoto: 21,52 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
4,13 €
4,18 €
16,72 €/kg
4,19 €
16,76 €/kg
fattorie
125 g
2,69 €
21,52 €/kg
2,15 €
17,20 €/kg
spar natur pur
1,19 €
1,25 €
10,00 €/kg
mu cuisine
1,79 €
1,69 €
13,52 €/kg
TUŠ IZDELEK
140 g
1,39 €
1,55 €
11,07 €/kg
daily dairy
1 kg
15,49 €
15,49 €/kg
kiri
100 g
1,74 €
17,90 €/kg
1,80 €
18,00 €/kg
zdenka
2,49 €
12,07 €/kg