topljeni sir emmental creme lactalis, president, 125 g
Spar
Mercator

president

topljeni sir emmental creme lactalis, president, 125 g

Pakiranje: 125 g

od2,69 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 21,52 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,69 €

21,52 €/kg

topljeni sirni namaz creme d´emmental, president, 125g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,69 €

21,52 €/kg