kiri
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 17,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
100 g
1,74 €
1,79 €
17,90 €/kg
1,80 €
18,00 €/kg
TUŠ IZDELEK
140 g
1,39 €
1,55 €
11,07 €/kg
daily dairy
1 kg
15,49 €
15,49 €/kg
zdenka
2,49 €
1,69 €
12,07 €/kg
landana
200 g
4,65 €
4,69 €
23,45 €/kg
vepo
250 g
3,89 €
15,56 €/kg
free zone
300 g
2,79 €
3,69 €
12,30 €/kg
meggle
1,99 €
1,49 €
10,64 €/kg
14,21 €/kg
fattorie
125 g
2,69 €
2,15 €
17,20 €/kg