villani
Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 62,38 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
gavrilović
80 g
3,69 €
2,95 €
36,88 €/kg
46,13 €/kg
130 g
2,47 €
3,29 €
25,31 €/kg
dobro
1,79 €
2,39 €
29,88 €/kg
120 g
4,99 €
41,58 €/kg
sorger
2,89 €
36,13 €/kg
spar premium
3,37 €
4,49 €
56,13 €/kg
spar
500 g
2,44 €
4,88 €/kg
pik vrbovec plus
330 g
5,59 €
7,99 €
24,21 €/kg
meso kamnik
1 kg
29,39 €
23,51 €
23,51 €/kg
TUŠ IZDELEK
100 g
1,89 €
23,90 €/kg
zlata dolina
400 g
6,49 €
16,23 €/kg