milsani
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 7,50 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
700 g
4,22 €
4,19 €
5,99 €/kg
500 g
1,42 €
2,84 €/kg
kiri
100 g
1,74 €
1,79 €
17,90 €/kg
1,80 €
18,00 €/kg
loška mlekarna
150 g
1,99 €
13,27 €/kg
mercator
2,99 €
3,79 €
7,58 €/kg
planika
1,72 €
3,58 €/kg
spar natur pur
200 g
1,19 €
1,54 €
7,70 €/kg
spar
250 g
2,45 €
3,29 €
13,16 €/kg