planika
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 3,58 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
1,72 €
1,79 €
3,58 €/kg
250 g
4,69 €
18,76 €/kg
3,99 €
mercator
2,99 €
3,79 €
7,58 €/kg
lca
1,03 €
1,59 €
3,18 €/kg
1,15 €
1,64 €
3,28 €/kg
spar premium
2,19 €
4,38 €/kg
andechser
2,20 €
2,35 €
4,70 €/kg
ljubljanske mlekarne
1,25 €