active zone
Pakiranje: 40 g
Cena na enoto: 14,75 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
40 g
0,47 €
0,59 €
14,75 €/kg
n.a.!
1,35 €
1,59 €
39,75 €/kg
1,19 €
1,69 €
42,25 €/kg
manner
115 g
4,29 €
37,30 €/kg
reese´s
47 g
1,49 €
1,93 €
41,06 €/kg
s-budget
200 g
8,45 €/kg
125 g
1,89 €
13,52 €/kg
300 g
3,99 €
13,30 €/kg
4,39 €
14,63 €/kg
3,59 €
11,97 €/kg
milka
46 g
0,71 €
25,87 €/kg