reese´s
Pakiranje: 47 g
Cena na enoto: 41,06 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
alesto
150 g
0,99 €
6,60 €/kg
hauswirth
100 g
2,29 €
22,90 €/kg
7 day's
80 g
0,79 €
9,88 €/kg
casali
22 g
0,83 €
0,85 €
38,64 €/kg
natura
200 g
2,09 €
10,45 €/kg
odlično
60 g
0,74 €
12,33 €/kg
50 g
14,80 €/kg
45 g
16,44 €/kg
lindt
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
sorini
70 g
1,34 €
2,69 €
38,43 €/kg
11,49 €
12,59 €
62,95 €/kg